A A A K
   mapa strony   |   kontakt   |

Dzień Przedsiębiorcy w nadzorze budowlanym – zapra

20.06.2023, 11:54

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy przyłączył się wraz z Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego do ogólnopolskich obchodów Dnia Przedsiębiorcy, organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Do akcji włączyły się również inne terenowe organy nadzoru budowlanego w całym kraju. W tym roku hasłem przewodnim inicjatywy jest „Aktywna Polska – Aktywny Biznes”.

Z okazji tegorocznego Dnia Przedsiębiorcy, nadzór budowlany, reprezentowany przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, wszystkie Wojewódzkie i wybrane Powiatowe Inspektoraty przygotował działania dla przedstawicieli biznesu. Koncentrują się one wokół 21 czerwca – dnia, w którym przypada Dzień Przedsiębiorcy.

Punkty informacyjne dla przedsiębiorców
W ramach inicjatywy pod hasłem „Aktywna Polska- Aktywny Biznes” Wojewódzkie i Powiatowe Inspektoraty Nadzoru Budowlanego będą, 21 czerwca br., udzielać porad przedsiębiorcom, którzy odwiedzą tego dnia urzędy. Zapraszamy w godzinach pracy urzędu!

Dzień Przedsiębiorcy w GUNB

  • Z okazji Dnia Przedsiębiorcy udostępniona została na stronie internetowej GUNB gunb.gov.pl prezentacja szkoleniowa „Stosowanie wyrobów budowlanych”. Zagadnienia te cieszą się dużym powodzeniem na szkoleniach prowadzonych przez GUNB dla różnych organizacji i stowarzyszeń.
  • Przedsiębiorcy zainteresowani tematyką budowlaną mogą zarejestrować się także do Akademii GUNB. Platforma szkoleniowa, przygotowana przez ekspertów GUNB, to nowoczesne centrum edukacyjne, dzięki któremu urząd wspiera obywateli poprzez edukację. Skorzystanie z oferty edukacyjnej jest proste i bezpłatne – wystarczy założyć konto w serwisie.

Więcej informacji o wszystkich aktywnościach przygotowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz innych partnerów można znaleźć na stronie gov.pl/rozwoj-technologia.

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Wiadomość oglądana razy: 295
Opublikował: Zbigniew Jarosz
Publikacja dnia: 20.06.2023, 11:54
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl


https://dsc.kprm.gov.pl/o-sluzbie-cywilnej